Kurumsal


ozkar_kurumsal

Özkar Hidrolik-Pnömatik Makina Otomasyon

Özkar Hidrolik, 1980 yılından beri faaliyetini Bayrampaşa’da bulunan üretim tesisinde sürdürmektedir. Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon, Yüksek Basınç Valf grupları, Tasarım ve İmalat alanında 35 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Günümüz teknolojik gelişmelerini tüm tasarım ve imalat süreçlerinde hayata geçiren firmamız, Birçok farklı sektöre çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

İmalat ve tasarımın yanı sıra her türlü teknik destek ve yedek parça tedarik süreçlerinde de müşterilerine hizmet veren firmamız, kalite kavramını kendisine ilke edinmiş ve bu doğrultuda hızla gelişimini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en iyi kalite ve hizmeti sunabilmektir.

Misyonumuz

Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek Hidrolik,pnömatik ve enerji sektörlerinde aranan ve tercih edilen firma olmaktır.

Kalite

Özkar Hidrolik olarak, daima üretim sürecimizi geliştirmek ve kalitemizi korumak için çalışmaktayız. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için büyük sorumluluk duymakta ve ürün geliştirme, ar-ge, üretim kapasitemizi arttırma ve verimlilik için gerekli eğitimleri ve yatırımları düzenli sağlamaktayız.

Kalite Politikası Özkar Hidrolik’in ayrılmaz bir parçasıdır ve her yeni günde dünya çapında üretim ve müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunmak çabasındayız.